1. Інтернет-магазин жіночого одягу Solmar
  2. Про компанію

Про компанію

Привіт! Ми раді, що ти з нами!

Давай знайомитися? 

Ми, SOLMAR - твій базовий гардероб!

Але, SOLMAR - це не тільки про якісний трикотаж та широку палітру! Це також про велику команду, яка стоїть за цим всім.

SOLMAR - це про людей, і для людей!

Всі ми об’єднані однією ціллю - показати кожній українській жінці, що можна носити якісний та стильний одяг за доступною ціною!

Запитаєш, чому всі обирають нас?

Тому, що SOLMAR - бренд трикотажного одягу №1 в Україні! І про це знає кожна українська модниця.

Тільки в SOLMAR ти знайдеш нереальний асортимент базових елементів гардеробу, кожен з яких представлений більш, ніж у 10-ти кольорах! А деякі моделі представлені в понад 30-ти відтінках. «Вау!» - скажеш ти, і в цьому не можемо не погодитись з тобою.

Чому ж ми акцентуємо на широкій палітрі кольорів?

Тому що база - це не тільки про лаконічний універсальний фасон, база - це і про колір. А для кожної базовий колір - свій. Хтось полюбляє і бачить себе тільки в яскравих кольорах - фуксія, малиновий, електрик, а хтось надає перевагу класичним - білий, бежевий, чорний. Тому, ми хотіли щоб кожна могла обрати саме той ідеальний, який бездоганно доповнить її сезонну капсулу.

А якщо ти не знаєш з чим і як поєднувати ту чи іншу річ чи колір - не хвилюйся, наші консультанти залюбки допоможуть тобі з цим. Вони у нас у цьому профі, запевняємо!

А ще, ти напевно чула, що «Якщо гольфики - то SOLMAR!» ? І це так, ми пишаємось, що створили продукт, який задовольнив усі побажання навіть найвибагливіших модниць.

Тому, якщо ти тільки плануєш знайомство з нашим брендом, рекомендуємо почати саме з гольфиків. Але обережно, красуне, адже з тобою може трапитись кохання на все життя! Та пам‘ятай, - це взаємно!

На сьогодні бренд SOLMAR налічує понад 800 000 підписників у Instagram, близько 60 співробітників, 10 оффлайн-магазинів, величезну кількість проданої продукції і задоволених клієнтів.

Дякуємо кожній з вас за натхнення та мотивацію до нових звершень!

Збери свій ідеальний базовий гардероб та ставай нашою #SOLMARgirl.